Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki EKO-LIGHT

EKO-LIGHT to Polska marka, która zajmuje się produkcją oświetlenia, już od ponad 10 lat. Posiadają aż 2789 produktów oraz współpracują z 1046 firmami z całej Europy. Od początku istnienia podążali za najnowszymi trendami oświetleniowymi, tworząc niezwykle piękne a jednocześnie funkcjonalne lampy. EKO-LIGHT stworzyło swój zakład produkcyjny, który znajduje się w Polsce, dzięki temu umożliwiło im to współprace z popularnymi polskimi projektami. W ofercie posiadają szeroką gamę różnego rodzaju oświetlenia a mianowicie: lampki biurkowe, kinkiety, dekoracyjne lampy wiszące jak i oświetlenie techniczna. Przede wszystkim tę firmę cechują wyjątkowe produkty o oryginalnych konstrukcjach, które są w atrakcyjnych cenach. Biorąc pod uwagę szeroki asortyment i wymagania klientów firma stworzyła markę premium MiLAGO oraz kolekcję lamp premium MiLAGRO BY MACIEJ ZIEŃ. Produkty marki EKO-LIGHT dzięki solidenmu i nowoczesnemu wykonaniu stały się doceniane przez Polskich jak i zagranicznych klientów. 

Ponadczasowe oświetlenia marki ECO-LIGHT 

Nasza oferta produktów EKO-LIGHT kierowana jest do wszystkich użytkowników, zarówno do firm jak i osób indywidulanych. Posiadamy takie produkty jak ekologiczne oświetlenie LED, lampy przemysłowe, dekoracyjne lampy wiszące, które szczególnie dedykowane są do pokojów dziecięcych oraz kinkiety o wyjątkowych konstrukcjach. Marka ECO-LIGHT coraz bardziej doskonali produkty, szukają nowych materiałów i projektów tak aby było coraz bardziej nowoczesne i funkcjonalne. Dla zapewnienia o niezawodności lamp, producent oferuje od 2 do 5 lat gwarancja, zależnie od rodzaju i zastosowania.