Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Barwa światła
więcej... mniej
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
14 1463

Marki

Naświetlacze LED i Halogeny LED

Energooszczędne zewnętrze oprawy oświetleniowe

Oszczędzając energię zwróć uwagę na naświetlacze LED, które cechuje wysokiej jakości konstrukcja. Halogeny LED są nowoczesnym zamiennikiem tradycyjnych lamp halogenowych. Hermetyczna obudowa halogenowych lamp ledowych, która chroni przed działaniami atmosferycznymi, w tym przed wilgocią, kurzem, wodą oraz innymi czynnikami, gwarantuje satysfakcję z użytkowania przez bardzo długi czas. Ponadto naświetlacze LED dedykowane są osobom, którym zależy na zaoszczędzeniu energii. Jeśli decydujesz się na wybór reflektora led z naszej oferty, otrzymujesz w zamian przyjemny strumień światła, a także nowoczesny naświetlacz LED.


Różne mocy ledowych reflektorów

Prezentowane pozycje wyposażone są w diody, które zdecydowanie oddają dużo większą moc przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Naświetlacze LED 20W czy naświetlacze 50W odporne są również na działanie niskiej lub wysokiej temperatury. Ich konstrukcja i budowa pozwala na korzystanie w zakresie -20 stopni Celsjusza do 50 stopni. Stały strumień światła i ciepła barwa, charakteryzujące naświetlacze LED odpowiadają za to, że wyrób można wykorzystać w domowych zabudowaniach gospodarczych, a także w miejscach publicznych, na przykład przy oświetleniu budynków szkolnych, zakładach pracy lub parkingach, parkach i innych jako zewnętrzne lampy ledowe. Nowoczesna technologia, którą wykorzystano przy produkcji naświetlaczy LED zyskała dużą popularność i zainteresowanie wśród wielu klientów.


Halogeny LED jako zamienniki tradycyjnego oświetlenia

Rezygnując z energochłonnych lamp halogenowych masz pewność, że halogeny LED pozwolą na analogiczne, ale i bardziej komfortowe korzystanie ze źródła światła przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Niski pobór energii jest bardzo charakterystyczną cechą dla naświetlaczy LED EcoEnergy czy Ledvance Osram. To właśnie dzięki tej zalecie produkty te obdarzone są ogromnym zaufaniem wśród nabywców oraz cieszą są skutecznym działaniem w wielu placówkach. Energooszczędne naświetlacze LED  z czujnikiem ruchu posiadają wiele cech przyjaznych środowisku, w tym mniejsza emisja CO2. Brak szkodliwych substancji, których pozbawione są halogeny LED w naszej ofercie, czyni z nich bezpieczne w użytkowaniu źródła światła.