Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Barwa światła
więcej... mniej
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
35 205
Marki

Naświetlacze led 50w

Naświetlacze LED 50W

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju naświetlacze 50W. Odmienne zarówno jeśli chodzi o wygląd, rozmiar oraz dodatkowe funkcje. W ofercie sklepu można znaleźć naświetlacze LED-owe w podstawowych opcjach kolorystycznych. Czerń, biel i urozmaicone szarości królują wśród LED-owych naświetlaczy i halogenów wysokiej mocy. Jeśli chodzi o gabaryty naświetlaczy LED zewnętrznych istnieją one w różnych rozmiarach. Ich dobór będzie uzależniony przede wszystkim od miejsc przeznaczenia. Istniejące naświetlacze LED 50W mogą być zarówno wyeksponowane ja również ukryte i prawie niezauważalne dla oka.


Naświetlacze LED zewnętrzne - dodatkowe funkcje

Do dodatkowych funkcji naświetlaczy zewnętrznych należą, m.in. czujnik ruchu, dodatkowa rączka pomocna przy przenoszeniu jak również możliwość zmiany kąta padania światła. Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu idealnie sprawdzą się w miejscach gdzie stałe oświetlenie jest niepotrzebne. Taki rodzaj naświetlaczy LED to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie ale również jedna z metod pozwalająca na oszczędność energii. Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu przeznaczone są zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Wewnętrzne naświetlacze doskonale sprawdzą się do oświetlenia klatek schodowych zaś zewnętrzne naświetlacze Led to doskonałe rozwiązanie do podświetlenia wjazdu na posesje czy miejsc parkingowych. Do równie przydatnej i bardzo popularnej grupy naświetlaczy LED należą naświetlacze LED przenośne. W zależności od potrzeb możemy zmieniać miejsce ich przeznaczenia. Takie naświetlacze posłużą przede wszystkim na budowie oraz przy remoncie. Oferowane naświetlacze ledowe charakteryzują się wysokim stopniem szczelności oraz najlepszą jakością materiałów.