Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
15 52

Marki

Taśmy LED

Energooszczędne taśmy led

Taśmy LED są bardzo popularnym rozwiązaniem jeśli chodzi o świetlną aranżację wnętrz, gdyż mają nieograniczone możliwości. Taśmy LEDowe dają możliwość zainstalowania oświetlenia w prosty sposób, w miejscach gdzie zastosowanie tradycyjnego oświetlenia byłoby nie lada wyzwaniem.


Rodzaje taśm LED

Oferowane energooszczędne taśmy LED różnią się między sobą pod względem rodzaju i ilości diod, barwą emitowanego przez nie światła oraz długością paska. Jeśli chodzi o barwę światła taśmy LED-owe występują w wielu wariantach kolorystycznych, od ciepłych po zimne Istnieją również takie wyposażone w diody RGB dające możliwość zmiany barwy oraz natężenia światła za pomocą odpowiednich sterowników. Taśmy LED świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu nadając im odpowiedni nastrój oraz klimat.