Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Cena
14 27
Marki

Gniazda potrójne natynkowe

Potrójne gniazda natynkowe

Gniazda potrójne natynkowe znajdą zastosowanie np. w różnych halach produkcyjnych. Posiadają klapki, które chronią przed różnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak wilgoć czy pyły. Posiadamy w ofercie potrójne gniazda natynkowe z klapką firm Karlik i Kontakt Simon. Obie firmy oferują produkty wysokiej jakości. Gniazda na 3 wtyczki są przystosowane do miejsce, w których jest potrzeba podłączenia większej ilości urządzeń.


Potrójne gniazdka z klapką

W ofercie posiadamy również gniazda hermetyczne, które dostosowane są do miejsc narażonych na niszczące czynniki. Takie również doskonale spiszą się w w piwnicach, pomieszczeniach gospodarczych czy warsztatach. Klapki w gniazdach wielokrotnych mogą być transparentne, tak, że widać wnętrze kontaktu lub w wersji kolorystycznej obudowy. Dzięki gniazdom potrójnym możemy w jednym miejscu podpiąć kilka urządzeń. Takie rozwiązania są niezwykle komfortowe i ułatwiające pracę.