Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Gniazda potrójne natynkowe

Potrójne gniazda natynkowe

Gniazda potrójne natynkowe znajdą zastosowanie np. w różnych halach produkcyjnych. Posiadają klapki, które chronią przed różnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak wilgoć czy pyły. Posiadamy w ofercie potrójne gniazda natynkowe z klapką firm Karlik i Kontakt Simon. Obie firmy oferują produkty wysokiej jakości. Gniazda na 3 wtyczki są przystosowane do miejsce, w których jest potrzeba podłączenia większej ilości urządzeń.


Potrójne gniazdka z klapką

W ofercie posiadamy również gniazda hermetyczne, które dostosowane są do miejsc narażonych na niszczące czynniki. Takie również doskonale spiszą się w w piwnicach, pomieszczeniach gospodarczych czy warsztatach. Klapki w gniazdach wielokrotnych mogą być transparentne, tak, że widać wnętrze kontaktu lub w wersji kolorystycznej obudowy. Dzięki gniazdom potrójnym możemy w jednym miejscu podpiąć kilka urządzeń. Takie rozwiązania są niezwykle komfortowe i ułatwiające pracę.