Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Gniazda pojedyncze podtynkowe

Podtynkowe gniazda pojedyncze

W tym miejscu zebrano osprzęt elektryczny, jakim są podtynkowe gniazda elektryczne pojedyncze cenionych producentów takich jak KARLIK, KONTAKT-SIMON czy OSPEL. Kontakt elektryczny na jedną wtyczkę to funkcjonalne i proste rozwiązanie do domu, biura, na korytarz lub do piwnicy. Gniazdo elektryczne podtynkowe może posiadać uziemienie, ale występują też kontakty bez bolca uziemiającego. Serie gniazd elektrycznych do podtynkowego montażu wyglądają niezwykle estetycznie na ścianach naszego domu. Kontakty SIMON czy OSPEL dostępne są w szerokiej palecie barw, począwszy od tradycyjnych uniwersalnych gniazdek w kolorze białym, beżowym czy brązowym. Znajdziemy tu również kontakty elektryczne do nowoczesnych wnętrz np. szare gniazda elektryczne lub grafitowe gniazdka pojedyncze. Wybrane modele gniazdek elektrycznych podtynkowych, dzięki klasie ochrony IP44 mogą służyć jako pojedyncze gniazdo hermetyczne podtynkowe do łazienki, kuchni czy piwnicy. Gniazda bryzgoszczelne lub gniazda z przesłonami torów prądowych to dobre gniazdka elektryczne dla dzieci, ponieważ ich zabezpieczenia gwarantują bezpieczne użytkowanie.


Łazienkowe gniazdka elektryczne podtynkowe

Gniazdka hermetyczne podtynkowe z klapką to modele idealne do pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci i kurzu.W ofercie znajdziemy szeroką bazę gniazd wtyczkowych pojedynczych z uziemieniem lub kontaktów elektrycznych bez uziemienia, które mogą być produktami kompletnymi lub bogatą paletę gniazd modułowych, do których można dobierać kolorowe ramki instalacyjne, nadając swoim wnętrzom niepowtarzalny wygląd. Stylowe i kolorowe gniazda podtynkowe pasują do salonów, łazienek, sypialni czy przedpokojów. Znajdziemy tu również czerwone gniazda data z kluczem zabezpieczającym lub gniazda ssące do systemu centralnego odkurzania. Pojedyncze gniazdo podtynkowe zajmuje na Twojej ścianie niezwykle małą przestrzeń, co czyni go rozwiązaniem uniwersalnym do wielu pomieszczeń.