Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki MAXLED

Marka MAXLED to najbardziej rozpoznawalna firma w branży oświetleniowej nie tylko ciesząca się uznaniem na ternie Polski ale również w większości krajów Europejskich. Są znani przede wszystkim z produkcji naświetlaczy oraz żarówek. Doskonale rozumieją potrzeby klientów i skutecznie tworzą innowacyjne produkty. Utożsamiają się z produktami o najwyżej jakości wykonania i energooszczędności stosowania. Osoby używające produkty firmy MAXLED zdecydowanie powracają do zakupu towarów tej marki. Co świadczy co niezawodności i trwałym stosowaniu. Decydując się na oświetlenie LED-owe zdecydowanie możemy oszczędzić prąd aż do 90% od tradycyjnego źródła światła.

Źródła światła marki MAXLED 

Firma MAXLED cieszy się dużą popularnością w naszym sklepie. Naświetlacze oferowane przez tą markę posiadają duży stopień ochronności na warunki atmosferyczne. Szczelność produktu pozwoli nam na korzystanie z niego przez długie lata. Posiadamy również żarówki, które charakteryzują się energooszczędnością i dłużą żywotnością świecenia. Popierają aż 85% mniej energii niż tradycyjne żarówki. Firma przede wszystkim to niezwykle oszczędne i solidne oświetlenie LED. Dzięki źródłom światła marki MAXLED stworzymy niezapomniany efekt wokół budynku.