Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
3 14
Marki

Lista produktów marki HEDA

HEDA to jedna z marek firmy Bestservice specjalizująca się w produkcji opraw i źródeł światła, wyłącznie w technologii LED. Wyroby tej firmy zawierają diody LED czołowych światowych producentów. Marka HEDA została stworzona, aby zaspokoić potrzeby szerszego grona odbiorców, którzy poszukują produktów dobrej jakości, a zarazem w przystępnej cenie.

Rodzaje żarówek HEDA

W ofercie możemy znaleźć żarówki z klasycznym gwintem E27 tzw. „dużym”, które są stosowane w większości domowych instalacji oświetleniowych czy obiektach biurowych. Żarówki z trzonkiem E14 HEDA stosowane najczęściej w lampach stojących, kinkietach, lampkach nocnych. Natomiast żarówki LED z gwintem GU-10 marki HEDA znajdą zastosowanie w oświetleniu punkowym pomieszczeń mieszkalnych, sklepach, wystawach przy oświetlaniu eksponatów. W zależności od miejsca przeznaczenia żarówki mamy do wyboru źródła światła o zróżnicowanej mocy, barwie, kącie padania oraz kształcie. Spośród żarówek oferowanych przez markę HEDA mamy do wyboru dwie barwy światła emitowanych przez nie, ciepła na poziomie 3000 K oraz zimną 6500 K. Żarówki z zimną barwą światła najlepiej jest stosować w miejscach, gdzie wymagana jest ożywcza atmosfera pracy. Światło o tej barwie pobudza i poprawia zdolność koncentracji i uczenia się. Natomiast te z ciepłą barwą światła najlepiej nadają się w miejscach, gdzie wypoczywamy i relaksujemy się. Dzięki dość wysokiemu współczynnikowi CRI wynoszącemu powyżej 80 jednostek przy oświetleniu żarówki wiernie oddają barwy przedmiotów.