Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Marki

Lista produktów marki OSRAM

Produkty firmy Osram można zakupić w sklepie internetowym Interblue. Firma Osram posiada w ofercie innowacyjne i trwałe rozwiązania oświetleniowe. W ofercie produktów firmy Osram są zarówno moduły, lampy LED, kinkiety, naświetlacze, reflektory i oprawy oświetleniowe, jak i systemy sterowania oświetleniem. Najnowsze, nowoczesne oprawy do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, wydajnej technologii LED dla przestrzeni publicznych i komercyjnych to modele często wybierane przez instalatorów z oferty firmy Osram. Odpowiednie oświetlenie jest niezbędne do wykonywania czynności w pracy. Precyzyjne rozwiązana oświetleniowe dla biur, zostały stworzone w koncepcji oświetlenia skoncentrowanego na człowieku. Każde stanowisko pracy posiada własne wymagania oświetleniowe. Firma OSRAM Ledvance posiada specjalistyczne naświetlacze LED potrzebne do tego, by zapewnić pracownikom doskonałe oświetlenie, którego potrzebują do właściwego wykonywania swoich zadań.

Firma LEDVANCE oferuje lampy tradycyjne i nowoczesne lampy LED czy oprawy oświetleniowe charakteryzujące się nowoczesnymi wzorami. Naświetlacze LEDVANCE OSRAM FLOODLIGHT i kinkiety TRESOL CUBE emitujące białe i ciepłe światło, często stosowane są jako oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe. Produkty firmy Osram to najlepszy stosunek jakości do ceny. Naświetlacze LEDVANCE firmy OSRAM to najwyższa jakość wśród oferowanych na rynku profesjonalnych projektorów. Wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, zoptymalizowaną wagą i wielkością, wysoką jakością wykonania, oszczędnością energii oraz minimalnymi kosztami eksploatacji. Naświetlacze, jaki i kinkiety oraz lampy pozwalają nam na ustawienie kierunku świecenia, dzięki temu mamy większy zakres miejsca do ich montażu. Kinkiety ścienne Tresol Cube LED oprócz nowoczesnego designu mają zamontowane obrotowe źródło światła, dzięki temu możemy uzyskać dowolny nastrój. Żarówki LED Osram do pomieszczeń biurowych, jak i domowych oraz świetlówki LED to idealne rozwiązanie na energooszczędne oświetlenie o wysokiej jakości. Oświetlenie do samochodów, motocykli i skuterów lub świateł do samochodów ciężarowych firma Osram zapewnia szerokie i innowacyjne produkty o doskonałych parametrach, estetyce i wysokiej niezawodności.