Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
1 28

Marki

Kable i przewody

Kable elektryczne - rodzaje i zastosowanie

W tej kategorii zebrano kable elektryczne, które możesz zastosować w domu, w zakładzie pracy, na budowie, w warsztacie lub właściwie w każdym innym miejscu. Z odpowiednio dobranymi kablami wykonanie instalacji elektrycznej będzie proste i ekonomiczne. W szerokim asortymencie firmy znajdziemy różnego rodzaju przewody i kable elektryczne. W ofercie występują kable do odbiorników ruchomych i przenośnych np. kable do wiertarek czy innych drobnych urządzeń. Można również odnaleźć w bazie towarów kable antenowe i telefoniczne. Kable zasilające i przewody elektryczne oferowane przez nasz sklep wyróżniają się wysoką jakością i atrakcyjną ceną.


Przewody elektryczne do zastosowań domowych i przemysłowych

Znajdziesz u nas standardowe kable do prostych rozwiązań domowych, ale pomożemy Ci również wybrać specjalistyczne kable do profesjonalnych lub przemysłowych rozwiązań. Oferujemy kable instalacyjne odporne na warunki zewnętrzne. Dostosowujemy się maksymalnie do Twoich potrzeb oferując również kable na metry.  W katalogu produktów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz kable ziemne, czyli kable zasilające do zastosowania w ziemi, wodzie czy w betonie. Kable ziemne, energetyczne stosowane są w instalacjach przemysłowych rozdzielczych lub zasilających. Oferta przewodów i kabli podlega ciągłej modyfikacji i jest stale poszerzana o nowy asortyment elektryczny. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego kabla w e-sklepie, napisz do nas, a chętnie pomożemy przy wyborze odpowiedniego produktu.