Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
  • -10%

Włącznik dotykowy pojedynczy czarny z kondensatorem TUYAsmart Wi-Fi SMART 319050 POLUX

29437
5901508319050
66,92 zł
60,23 zł Zniżka 10%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 66,92 zł

Dotykowy włącznik z WI-FI czarny 

Ilość
check_circle Produkt dostępny na zamówienie

scheduleDostawa w 5 dni roboczych

Dotykowy włącznik pojedynczy marki POLUX czarny WI-FI SMART z kondensatorem (do działania nie wymaga podłączenia przewodu neutralnego).  Włącznik światła wyposażony jest w kondensator. Instalacja nie wymaga przewodu neutralnego (N). Pozwala to na montaż urządzenia w każdej istniejącej instalacji. Włącznik podświetlany, sygnalizuje przy pomocy kolorów włączenie i wyłączenie światła. Sterowanie bezprzewodowe za pomocą domowej sieci WiFi lub dotykowo. Kondensator jest stosowany w celu wyeliminowania zakłóceń napięcia lampy. W przeciwnym przypadku światło może migotać.

Parametry: 


Typ produktu: Wi-Fi SMART
Linia produktu: WIFI SMART
Model: dotykowy włącznik pojedynczy czarny
Kod EAN produktu: 5901508319050
Index: 319050
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne, panel dotykowy szkło
Napięcie znamionowe produktu: 220-240V~50/60Hz
Moc znamionowa produktu: max 800W - HALOGEN, max 500W - LED
Sieć bezprzewodowa: Wi-Fi 2.4GHz
Głębokość montażu: 30mm
Średnica puszki montażowej: Ø60
Stopień ochrony: IP20
Wymiar produktu: 86 x 86mm
Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: II klasa
Wymagania systemowe: Android 4.4, iOS 8.0 (lub nowsze)
Sterowanie: Tuya Smart, Amazon Alexa, Google Assistant
Kondensator: DGCX MPX 2.2 uF K X2 275/300/310V~ 40/110/56/B
Do użytku wewnątrz pomieszczeń, schemat podłączenia - patrz zdjęcia
 

STEROWANIE DOTYKOWE ORAZ ZA POMOCĄ SMARTFONA Z ZAINSTALOWANĄ APLIKACJĄ TUYA SMART
CECHY FUNKCJONALNE
- Sterowanie manualne dotykowe (włącznikiem ON/OFF)
- Zdalne sterowanie przy pomocy aplikacji
- Tworzenie harmonogramów pracy
- Wyłączanie czasowe
- Programowane włączenia i wyłączenia
- Możliwość nadania indywidualnej nazwy
- Możliwość przyporządkowania do lokalizacji i pomieszczenia
- Możliwość udostępnienia sterowania innym osobom

Do sterowania naszymi produktami z serii WIFI SMART służy aplikacja TUYAsmart, można ją pobrać na platformę Android w sklepie Google Play i Apple iOS w sklepie App Store. Wszystkie produkty z tej serii mają wbudowany moduł łączności bezprzewodowej pracującej w typowym dla WiFi paśmie 2,4 GHz.
Po zainstalowaniu aplikacji TUYAsmart w smartfonie i połączeniu z produktem można nimi sterować za pomocą naszej domowej sieci WiFi. Smartfon z uruchomioną aplikacją TUYA musi być połączony z siecią WiFi. Produkty z serii WIFI SMART automatycznie nawiązują połączenie z siecią bezprzewodową. Poprzez aplikację TUYA możemy sterować wieloma funkcjami: barwą światła, ilością światła (ściemnianie), zmianą koloru i scen w przypadku produktów RGB. Możemy także zaprogramować automatyczne włączanie i wyłączanie. Wszystkie funkcje możemy kontrolować z dowolnego miejsca na świecie, pod warunkiem, że nasz smartfon ma dostęp do internetu, a sterowany produkt jest w zasięgu domowej sieci Wi-Fi.

MONTAŻ
Przed montażem urządzenia w wybranym miejscu należy sprawdzić zasięg domowej sieci Wi-Fi i zapoznać się z instrukcją. Montaż powinna wykonać osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia. Wszelkie czynności wykonywać przy odłączonym zasilaniu. Należy zachować szczególną ostrożność. Schemat montażu: patrz ilustracje. Przed pierwszym użyciem należy upewnić się, co do prawidłowego mocowania mechanicznego i podłączenia elektrycznego. Wyrób wymaga przygotowania do działania.

INSTALACJA
Pobierz aplikację Tuya Smart z Google Play (dla systemu Android) lub App Store (dla systemu iOS), a następnie uruchom ją i zainstaluj według kroków podanych w aplikacji. Możesz również zainstalować aplikację skanując kody QR (znajdują się na końcu instrukcji). W razie, gdyby nastąpiły problemy ze sparowaniem urządzenia z aplikacją, należy zresetować urządzenie. W tym celu przytrzymaj przycisk włącznika znajdujący się na froncie urządzenia przez około 5 sekund i powtórz proces parowania w aplikacji Tuya Smart.

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zobacz także

Podobne produkty z tej samej kategorii