Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

48h

Towar wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
12 68
Marki

Lista produktów marki TIROSS

Marka Tiross powstała w 2007 roku i od 10 lat prężnie działa na rynku europejskim. Dysponuje bogatą ofertą produktów. Zajmuje się produkcją latarek taktycznych z wymiennymi ogniwami cylindrycznymi, szperaczy z akumulatorami żelowymi, czołówek na baterie i akumulatory, lamp kempingowych i warsztatowych latarek, oświetleń rowerowych oraz wielu innych artykułów.

Energooszczędne rozwiązania

Najnowsze modele latarek Tiross bazują na wysokosprawnych diodach CREE, które zapewniają maksimum światła przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Firma Tiross tworzy swoje produkty z najlepszej jakości materiałów dając przy tym gwarancję niezawodności i żywotności na długie lata. Oferowane przez nich oświetlenie to niezawodne latarki akumulatorowe stworzone dla osób potrzebujących niezawodnego źródła światła na biwak, wyprawę w góry czy też do pracy. Oświetlenie to posiada wysoki stopień ochrony dzięki czemu stosowane może być w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Oferowanie przez Tiross oświetlenie rowerowe daje gwarancję bezpieczeństwa i widoczności nawet w niekomfortowych warunkach pogodowych. Wszystko co robią, robią z myślom o kliencie. Dzięki latom pracy doskonale znają potrzeby klientów. Swoich odbiorców mają w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Litwie, Białorusi oraz Ukrainie przy czym nadal się rozwijają szukając coraz to nowszych rozwiązań.