Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
42 1389
Marki

Lista produktów marki DeWalt

W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Pilarki te, aż do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, są wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości. Był to początek sukcesu wśród profesjonalnych użytkowników: mocne, precyzyjne, wytrzymałe i niezawodne. Żółto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym Profesjonalnych Elektronarzędzi i Akcesoriów DEWALT. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzędzi profesjonalnych DEWALT. Firma jest wiodącą na rynku amerykańskim a w ostatnich latach jest jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.

DEWALT z dbałością o środowisko i człowieka

Firma ciągle dąży do doskonałości w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego, ochrony zdrowia i zachowania bezpieczeństwa użytkowników. Osiągają to drogą usprawniania procesów produkcyjnych i minimalizacji zanieczyszczania środowiska. Od pracowników na wszystkich szczeblach oczekują utrzymywania zakładów produkcyjnych na najwyższym światowym poziomie. Ograniczają poziom generacji odpadów przemysłowych, stosują ponowne przetwarzanie i ponowne wykorzystywanie materiałów oraz stosują się do wszelkich regulacji prawnych w tym zakresie. DEWALT to mocne i niezawodne elektronarzędzia wiercenia udarowego i kłucia, narzędzia mocujące i gwoździarki, szlifierki, strugi, frezarki lamelownice, pilarki, szlifierki kątowe, urządzenia dozujące i opalarki, narzędzia ogrodowe, zestawy combo, odkurzania pyłu. Najmocniejsze narzędzia jak szlifierki kątowe czy narzędzia z gamy XRP. Akcesoria to najlepsze wiertła, końcówki wkrętarskie oraz zestawy akcesoriów. Oprzyrządowanie produkty które podnoszą wydajność narzędzi to oprzyrządowanie do pilarek, akumulatory, ładowarki. Narzędzia pomiarowe to lasery, oświetlenie miejsca pracy to lampy, radia, radioodbiorniki i urządzenia audio, kamery i termometry.