Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki ZAMEL

Firma ZAMEL to lider na rynku branży elektrotechnicznej. Jest to firma z polskim kapitałem ceniona również poza granicami naszego kraju. Bogaty zbiór produktów oferowanych przez ZAMEL zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród proponowanych dzwonków i gongów można znaleźć tu zarówno dzwonki przewodowe oraz gongi bezprzewodowe. Bezprzewodowe dzwonki na baterie to najprostsza forma montażu, bez dodatkowych kabli i wiercenia, która nie będzie stanowiła problemu nawet dla zupełnych laików w tej materii. Bezprzewodowe dzwonki bateryjne nie wymagają instalacji elektrycznych, a ich założenie jest dziecinnie proste. Te urządzenia przywoławcze, niewymagające prowadzenia kabli i skomplikowanego zakładania znajdą zastosowanie jako alarmy do domu, hotelu czy w firmie. Można je śmiało stosować jako dzwonki do drzwi lub jako wewnętrzne urządzenia przywołujące, sprawdzające się idealnie np. w przypadku opieki nad osobami starszymi. Działając jako przycisk na wypadek nagłej pomocy ułatwiają znacznie nadzór nad seniorami. W gamie produktów ZAMEL znaleźć można także dzwonki przewodowe. Estetycznie wykonane gongi elektromechaniczne o regulowanym stopniu głośności sprawdzą się idealnie w warunkach domowych. Gustowne i proste wykończenie elementów instalacji przyzywowych ZAMEL sprawi, iż świetnie wkomponują się one w aranżacje przedpokoju czy holu, nie rzucając się nadmiernie w oczy.

Urządzenia przyjazne środowisku naturalnemu

ZAMEL proponuje także modele dzwonków elektronicznych, o różnych tonach, z możliwością regulacji siły głosu. W pogoni za nowymi trendami ZAMEL stale poszerza ilość oferowanych towarów wprowadzając coraz bardziej zaawansowane i komfortowe dla użytkowników rozwiązania elektrotechniczne. Gniazda zdalnie sterowane to sprzęt, dzięki któremu możesz kierować pracą wielu urządzeń, jak tylko chcesz. Kontrola nad oświetleniem, ogrzewaniem czy klimatyzacją, to działania sprzyjające ochronie środowiska poprzez zmniejszenie zużycia prądu. Sterowanie urządzeniami domowymi za pomocą pilota lub telefonu jest niezwykle proste i wygodne. Dodatkowo ZAMEL posiada w swojej produkcji szereg innych elementów ułatwiających kontrolę nad gospodarstwem domowym, pomagając tym samym tworzenie inteligentnego domu.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Dużą grupę produktów ZAMEL stanowią systemy bezpieczeństwa, do których zaliczyć można alarmy bezprzewodowe z czujnikiem ruchu lub detektory czadu, gazu czy dymu. Dzięki czujnikom tlenku węgla możesz spać spokojnie, nie martwiąc się o zdrowie swoich domowników. Natomiast z alarmami antywłamaniowymi możesz zminimalizować ryzyko wtargnięcie intruzów czy złodziei na Twoją posesję. Systemy inteligentnego sterowania domem ZAMEL zyskują coraz większą ilość zwolenników. Komfort użytkowania, oszczędne gospodarowanie i monitorowanie energii elektrycznej dzięki MEW-01, to tylko niektóre z zalet funkcjonalności smarthome, w które warto zainwestować. Wybierając asortyment ZAMEL wspierasz polskie produkty oraz polski kapitał.