Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
1 127
Marki

Lista produktów marki ANLUX

Produkty oświetleniowe firmy handlowej Anlux tworzą solidną pozycję w bazie naszego sklepu internetowego. Sprzęt elektryczny oferowany pod tą marką spełnia oczekiwania w zakresie najnowszych trendów rynkowych w dziedzinie oświetlenia. Szeroki wachlarz artykułów LED gwarantuje oszczędność dla twojego domu i biura. Źródła światła w technologii LED firmy Anlux to nie tylko różnorodna gama lamp i żarówek, o wysokiej żywotności i klasie energetycznej, ale także designerskie oświetlenie w postaci barwnych taśm i tub LED. Przy pomocy sterownika z pilotem, łączników i zasilacza przyłączenie i obsługa kolorowej dekoracji nie będzie żadnym problemem. Energooszczędne żarówki o różnej mocy, kolorze i unikalnym kształcie idealnie wpasują się jako wyposażenie mieszkania lub wyposażenie stanowiska pracy. Podwieszany sufit z kierunkowym źródłem światła i okrągłą oprawą do wbudowania odmieni charakter nudnego przedpokoju czy biurowego korytarza.

Naświetlacze ledowe ANLUX jako oświetlenie zewnętrzne

Oferowane naświetlacze LED znajdą zastosowanie jako oświetlenie zewnętrzne lub uczynią twoją witrynę sklepową widoczną w całej okolicy. Bogaty wybór elementów oświetleniowych Anlux stanowią także oprawy LED. Plafoniery z czujnikiem ruchu rozświetlą klatki schodowe i przestrzeń salonu bez potrzeby szukania włącznika światła. Dekoracyjne panele LED ożywią każdą kuchnię oraz nadadzą nowoczesności w sklepach i restauracjach. We wnętrzach przemysłowych idealnym rozwiązaniem będą oprawy przemysłowe LED. Pyłoszczelne i hermetyczne oprawy sprawdzą się w przestrzeniach magazynowych i halach produkcyjnych. Anlux dostarcza także rozwiązania w zakresie osprzętu elektro-instalacyjnego. Wybierając asortyment LED przedsiębiorstwa Anlux zapewniasz sobie jakość za rozsądną cenę, Produkty oświetleniowe tej firmy cechują się ugruntowaną pozycją w Polsce i za granicą, wśród producentów sprzętu elektrycznego LED.