Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki BEMKO

Bemko Sp. z o.o oferuje bogaty wybór produktów z szeroko rozumianej branży elektrycznej. Różnorodność produktów, dopasowanych do potrzeb Klientów wyróżnia Bemko wśród konkurencji. W katalogu pozycji, jakie dostarcza nam firma znaleźć możemy towary pogrupowane w główne kategorie takie jak: aparatura, akcesoria, oprawy, źródła światła oraz podzespoły. Aparatura modułowa i bezpieczniki BEMKO gwarantują bezpieczne użytkowanie instalacji elektrycznych, zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Wyłączniki nadprądowe oraz róznicowo-prądowe o różnych parametrach technicznych ułatwiają ochronę Twoich instalacji przed skutkami przecięć, zwarć czy innych awarii. Moduły oferowne przez BEMKO, takie jak lampki sygnalizacyjne, szyny prądowe czy styczniki znacznie ułatwiają tworzenie oraz modyfikowanie systemów elektrycznych. Dużym powodzeniem cieszą się również małe i tanie czujniki ruchu BEMKO.

Liczniki energii elektrycznej BEMKO

Bezpieczne i zgodne z wszelkimi certyfikatami i normami liczniki i wskaźniki energii elektrycznej, w atrakcyjnych cenach, pozwolą Ci na sprawną kontrolę nad zużyciem prądu w mieszkaniu czy w bloku. Bemko oferuje produkty, które spełnią oczekiwania zarówno specjalistów, energetyków, elektryków, ale także i konsumentów codziennego użytku. Bogaty wachlarz akcesoriów z dziedziny technologii elektrycznych zadziwia różnorodnością i funkcjonalnością. Przedłużacze bębnowe BEMKO ułatwią pracę w Twoim ogrodzie, bądź przydomowym warsztacie, a tanie czujniki ruchu i automaty zmierzchowe pozwolą na kontrolowanie wejścia do posesji i sterowanie oświetleniem w zależności od pory dnia i obecności gości. Wśród pozycji oferowanych przez tego producenta znajdziemy też szereg drobnych i przydatnych w domu czy w biurze akcesoriów elektrycznych takich jak np. rozgałęźniki, wtyczki, gniazda, listwy przepięciowe czy zasilacze LED.

Oprawy oświetleniowe do domu i biura BEMKO

Bemko posiada także duży wybór opraw oświetleniowych i źródeł światła. Wśród opraw znaleźć można takie o zastosowaniu przemysłowym- technicznym, które są oprawami rastrowymi czy świetlówkami hermetycznymi. Różnorodne oprawy led w formie plafonier, świetlówek liniowych, opraw sufitowych czy paneli udekorują zarówno domy, klatki, biura, ale i ogrody, parkingi czy ulice. Energooszczędne naświetlacze LED BEMKO to idealne oświetlenie zewnętrzne. Do opraw BEMKO proponuje też szeroki wybór źródeł światła. W tej podgrupie znajdziemy żarówki halogenowe, lampy metahalogenowe oraz energooszczędne oświetlenie LED. Ciekawą formą oświetlenia proponowaną przez BEMKO są także taśmy LED, z których można tworzyć ciekawe kompozycje podświetlające blaty robocze w kuchni, witrynki meblowe czy schody. Dodatkowo BEMKO zapewnia dostępność różnego rodzaju złączek, oprawek, zapłonników czy taśm montażowych. Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością wykonania.