Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki OZZO

Marka OZZO należy do producenta INQ TRADE, zajmują się produkowaniem nowoczesnych produktów oświetleniowych. Źródła światła odznaczają się niezawodnością i nowoczesnym wykonaniem. Stawiają głównie na funkcjonalność, estetykę oraz energooszczędność. W ofercie OZZO znajdują się: oprawy przysufitowe, reflektorylampy zewnętrzne i lampy podtynkowe. Zazwyczaj oprawy oświetleniowe wykonane są ze stali, aluminium, szkła oraz tworzywa sztucznego. W naszej ofercie produkty tej marki zachowane są w kolorze białym, czarnym, szarym oraz chromowym. Lampy tego producenta trafiają do szerokiego grona odbiorców. 

Lampy sufitowe dla każdego 

Oświetlenie oferowane przez markę OZZO są przede wszystkim łatwe w montażu, dlatego przeznaczone są zarówno dla fachowców jak i osób nieorientujących się w tej dziedzinie. W ofercie są lampy, które mają wbudowane źródło światła LED, charakteryzujące się energooszczędnością oraz trwałością lub posiadają miejsce na tradycyjną żarówkę. Z powodzeniem znajdziemy oświetlenie pasujące do różnych aranżacji panujących w naszym otoczeniu. Zaskakują doskonałą widocznością i wizualnymi efektami oraz znajdziemy różne kształty oraz kolory. Każdy produkt posiada gwarancją producenta.