Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki PRESCOT

PRESCOT to firma zajmująca się dystrybucją oświetleniową. Od ponad 20 lat działa na rynku z siedzibą w Giżycku. Priorytetem firmy jest zadowolenie klientów. Kładą szczególny nacisk na jakość oraz cenę. Dodatkowym plusem jest kompleksowa pomoc przy ewentualnym problemie w montażu. W ofercie posiadają designerskie, energooszczędne żarówki LEDzasilacze LED oraz taśmy LED. Produkty marki PRESCOT sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wyróżniają się nowoczesną technologią i długą żywotnością.

Designerskie produkty marki PRESCOT 

W naszym sklepie znajdują się produkty marki PRWSCOT, które cieszą się duża popularnością. Na pierwszym miejscu są taśmy LED, które dedykowane są osobą lubiących niestandardowe rozwiązania. Służą głównie do tworzenia dekoracyjnego podświetlenia miejsc, które chcemy wyeksponować. Wyróżniają się długą żywotnością, nawet do 50000 godzin. Następnie są zasilacze LED do puszki, które są przeznaczone do zmiany napięcia znamieniowego pod wymagania oświetlenia w technologii LED. Większość współpracuje z taśmami, listwami oraz modułami LED. Tradycyjne żarówki są zastępowane przez energooszczędne źródło światła LED, które odznacza się długą żywotnością i zminimalizowanym pobieraniem mocy. Również w naszym sklepie znajdują się żarówki LED marki PPRESCOT. Szeroki kąt rozbłysku światłości sprawia, że doskonale i efektownie rozprasza światło w pomieszczeniu.