Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

48h

Towar wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
16 34
Marki

Lista produktów marki Mactronic

Mactronic to polska firma założona w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku. Firma skupia się głównie na produkcji wysokiej jakości sprzętu związanego z oświetleniem. Począwszy od lampek turystycznych, urządzeń dla osób uprawiających sporty ekstremalne, sprzęt sygnalizacyjny aż po elementy do broni. Sprzęt produkowany przez firmę Mactronic w większej części wyposażona jest straż pożarna, policja, straż graniczna, polskie wojsko oraz służby innych państw. Ze względu na zastosowanie, sprzęt produkowany przez firmę podzielony jest na kilka marek produktów takich jak Mactronic, Streamlight , Falcon Eye, Setolite.

W skład marki Mactronic wchodzi kilka linii produktów. Tactical Line oferuje profesjonalne urządzenia oświetleniowe z przeznaczeniem dla służ mundurowych, takich jak latarki czołowe, patrolowe, oświetlenie sygnalizacyjne. Na linie Professional składają się produkty do zastosowań specjalistycznych. Mowa tu o latarkach diodowych czołowych lub ręcznych z certyfikatem Ex-ATEX, które można bezpiecznie użytkować w strefach zagrożonych wybuchem. W skład tej linii wchodzą również najaśnice, czyli przenośne systemy oświetleniowe o dużej mocy zasilane akumulatorowo. Wytrzymałe latarki do użytkowania w warunkach ekstremalnych, szperacze. Adventure Linie to linia z przeznaczeniem już dla osób aktywnych, uprawiających sporty lub po prostu do użytku codziennego. W tej linii znajdziemy latarki czołowe w bogatej kolorystyce i o rożnej specyfikacji w zależności od przeznaczenia. Dla rowerzystów firma oferuje szeroką gamę wysokiej jakości latarek rowerowych tylnych i przednich. Dla przykładu latarka NOISE XTR 03 potrafi świecić nieprzerwanie ponad 5 godzin. Marka Falcon Eye odpowiedzą firmy na rosnące zapotrzebowanie użytkowników na wysokiej jakości produkty oświetleniowe przy jednocześnie niewysokich cenach. W ofercie marki Falcon Eye znajdziemy przenośne źródła światła, takie jak czołowe lampki LED o mocy do 200 lumenów, wodoodporne latarki ręczne, lampki rowerowe, lampy kempingowe, dużej mocy szperacze czy lampy warsztatowe.