Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki Black&Decker

Black & Decker dzięki innowacyjnym produktom takim jak stół warsztatowy Workmate®, pierwsza na świecie akumulatorowa wiertarka czy nożyce do żywopłotu, pomagają ludziom na całym świecie zmieniać miejsce, w którym mieszkają, w prawdziwy dom. Od ponad 100 lat dostarczają innowacyjne, przemyślane produkty. W kategorii elektronarzędzia znajdziesz wiertarki, wiertarko-wkrętarki, wkrętaki akumulatorowe, szlifierki, pilarki, szlifierki kątowe, strugi, frezarki czy narzędzia wielofunkcyjne.

Piękny i czysty ogród z Black & Decker

W kategorii narzędzia ogrodowe Black & Decker oferuje kosiarki, podkaszarki, nożyce do żywopłotu, pilarki łańcuchowe, odkurzacze i dmuchawy ogrodowe. W gospodarstwie domowym pomocne będą odkurzacze akumulatorowe, artykuły do czyszczenia parowego, myjki do szyb i luster. Do prac dekoracyjnych proponujemy opalarki i zdzieracz parowy do tapet. Do malowania przydatny jest pistolet krawędziowy, pistolet malarski, wałek malarski. Dodatkowe wyposażenie to stoły warsztatowe Workmate®, lasery, detektory, latarki, głośniki. Akcesoria motoryzacyjne przydatne w garażu to kompresory i odkurzacze samochodowe. W ofercie znajdziesz zestawy akcesoriów do wiercenia i wkręcania, akcesoria do ciecia, do narzędzi ogrodowych, do czyszczenia.

Black & Decker - szybka i efektywna praca

BLACK+DECKER wprowadził akumulatorowy system 18V. Wybierz produkty z rodziny 18V i przekonaj się dlaczego jeden system akumulatorowy do wielu narzędzi to dobre rozwiązanie. Ciesz się stałą mocą płynącą z akumulatora Lithium-Ion. W ofercie szeroka gama akumulatorów o różnej pojemności oraz ładowarek z różnym czasem ładowania. Wszystkie urządzenia nowej generacji 18 V od BLACK+DECKER są kompatybilne z akumulatorem Li-Ion 18 V. Możesz kupić jeszcze więcej narzędzi bez zagracania miejsca niepotrzebnymi wymiennymi bateriami oraz ładowarkami do każdego z urządzeń. Najpierw wybierz dowolne narzędzie z akumulatorem Li-Ion 18 V, rozładowany akumulator wysuń z narzędzia i naładuj. Wsuń z powrotem i stwórz następny projekt. To takie proste! Szybko i prosto wymieniaj akumulator pomiędzy 30 różnymi narzędziami 18 V, od wkrętarek i podkaszarek po dmuchawy do liści i pilarki tarczowe. Zapewniają wszechstronność przy pracy nad wszystkimi wykonywanymi przez Ciebie projektami w domu i ogrodzie.