Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Marki

Lista produktów marki ELMARK

ELMARK to producent o zasięgu międzynarodowym specjalizujący się w elementach elektrycznych, które umożliwiają sterowanie systemami elektronicznymi. Proponowane produkty znajdą zastosowanie zarówno w układach przemysłowych, ale z pewnością możesz także montować je w instalacjach domowych. Aparatura modułowa to imponujący zbiór towarów, w których znajdziemy np.wyłączniki nadprądowe, zabezpieczające obwody elektryczne przed przeciążeniami czy zwarciami lub wyłączniki prądowo-różnicowe, które chronią systemy w przypadku uszkodzenia izolacji czy przegrzania. Istotną częścią asortymentu ELMARK są styczniki, sterujące pracą urządzeń lub obwodów pod napięciem poprzez przekazywanie sygnałów. Oferowane styczniki odznaczają się wysoką odpornością na zużycie mechaniczne i elektryczne, pracując bezawaryjnie przez dużą ilość cykli.

Produkty bezpieczne i ekonomiczne

Sterowanie pompami, wentylatorami czy innymi modułami z osprzętem elektrycznym ELMARK jest bezpieczne i ekonomiczne. Powiązane z układami sterowania akcesoria ELMARK to także przekaźniki bistabilne lub przekaźniki termiczne. Ochrona silników przed awariami z urządzeniami zabezpieczającymi ELMARK znacznie przedłuża żywotność całych układów elektrycznych. Znajdziemy tu także wyłączniki krańcowe, potocznie zwane krańcowkami, kolejne ważne ogniwo zespołów sterowania, które można zastosować na liniach produkcyjnych, liniach transportujących czy w różnego rodzaju podnośnikach. Następną grupę produktów stanowią przyciski bezpieczeństwa. Dłoniowe guziki awaryjne z blokadą lub czerwone grzybki bezpieczeństwa to tylko niektóre z produkowanych pozycji. Dzięki nim w twoich halach, warsztatach czy garażach będą zapewnione prawidłowe warunki BHP.

Wyroby elektroinstalacyjne dla każdego

Asortyment taki jak gniazda przenośne czy gniazda stałe z pewnością znajdzie swoich nabywców wśród początkujących majsterkowiczów, ale i wśród wykwalifikowanych specjalistów. Ponad to decydując się na zakupy sprzętu ELMARK możesz wybierać wśród bezpieczników przemysłowych, złączek gwintowych, lampek sygnalizacyjnych, wtyczek czy wielu innych, Wyroby elektroinstalacyjne ELMARK można śmiało wykorzystać w domowych pracowniach, gospodarstwach rolniczych czy zakładach pracy. Szeroki wachlarz produktów, konkurencyjne ceny, niezawodne działanie oraz uznanie wśród klientów to czynniki, które powinny utwierdzić Cię w przekonaniu, że aparatura ELMARK to jeden z lepszych wyborów, na jaki możesz sobie pozwolić bez obawy o zbędne wydatki i bezpieczeństwo.