Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Marki

Lista produktów marki EURA TECH

EURA TECH to ceniony producent oraz importer produktów z branży elektrotechnicznej, znajdujących zastosowanie w wielu gospodarstwach domowych czy przedsiębiorstwach. EURA to wiodąca marka firmy EURA TECH, pod której nazwą wprowadzono na rynek wiele kompleksowych rozwiązań pomagających chronić własne mienie oraz życie. W różnorodnej ofercie znajdziemy produkty o wysokich standardach europejskich, dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalne zabezpieczenie posesji

Zaawansowaną technologicznie grupę stanowią nowoczesne wideodomofony. Domofony z kamerą, która rejestruje obraz w jakości hd to pierwszy krok do zapewnienia profesjonalnego zabezpieczenia własnej posesji przed niechcianymi gośćmi lub włamaniem. Bezprzewodowe wideodomofony IP cechują się prostym montażem, bez konieczności prowadzenia dodatkowych przewodów oraz wysoką klasą odporności na czynniki atmosferyczne. W wybranych modelach wprowadzono możliwość zarządzania wideodomofonem z poziomu smartfonu lub za pomocą tabletu, sterując nim nawet podczas przebywania na wakacjach, z dala od domu. Kolejną ważną kategorią produktów EURA są domofony. Dzięki domofonom możesz kontrolować dostęp do swojego bloku czy domu. W ofercie znajdziesz domofony przewodowe i bezprzewodowe, z wandaloodpornymi obudowami, przeznaczone do montażu natynkowego lub podtynkowego. Szeroki wybór akcesoriów do domofonów i wideodomofonów, takich jak kamery CCTV czy rygle elektromagnetyczne pozwala na ciągłe usprawnianie systemów nadzorujących kontrolę wejść do obiektów.

EURA TECH - detektory niebezpiecznych substancji, niewidzialnych dla oka

Bardzo dużą uwagę firma EURA przykłada do produkcji niezawodnych detektorów tlenku węgla. Czujki czadu z atestem, dogłębnie badane i testowane przez pracowników EURA są gwarantem bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich. Sygnalizatory czadu z certyfikatem EURA zapewniają pewne działanie w sytuacjach zagrażających życiu. Wykrywacze dymu umożliwiają monitorowanie pomieszczeń pod kątem dymu i pożaru, a sygnalizatory gazu pozwalają chronić przed niekontrolowanym wybuchem instalacji lub butli gazowych. Marka EURA specjalizuje się także w produkcji czujników ruchu. Detekcja ruchu w oferowanych czujkach może odbywać się na zasadzie fal mikrofalowych czy podczerwieni. W gamie pozostałych urządzeń produkowanych pod flagą marki EURA znaleźć można automaty zmierzchowe, mini-alarmy, sygnalizatory wejść czy dzwonki do drzwi. Dzwonki bezprzewodowe czy gongi pasują do wielu mieszkań, umożliwiając łatwe sygnalizowanie o zamiarze wejścia gości do domu. Właściciele zakładów przemysłowych, supermarketów czy innych obiektów mogą znaleźć także wiele elementów systemu monitoringu wizyjnego, zarówno w wersji analogowej, hybrydowej czy IP. Szeroko pojętą kategorią towarów EURA są także akcesoria kontroli dostępu, które sprawdzają się idealnie w bankach czy korporacjach.