Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 110
Marki

Lista produktów marki Philips

Sklep Philips Lighting poprawia komfort życia ludziom poprzez wprowadzanie znaczących innowacji oświetleniowych. Od ponad 125 lat Philips Lighting jest innowatorem oświetleniowym. Philips Lighting jest pionierem oświetlenia LED i inteligentnych systemów oświetleniowych. Philips Lighting jest światowym liderem branży oświetleniowej, dostarcza produkty, systemy i usługi tworzące systemy, które podnoszą wartość biznesu, kreują przeżycia i pomagają ulepszać życie. Oświetlenie Philips obecne jest zarówno na rynku profesjonalnym, jak i konsumenckim. Szeroki wachlarz lamp Philips pozwala oświetlić każde pomieszczenie w domu. Wybieramy pośród lamp podłogowych, lamp ściennych, lamp stołowych czy oświetlenia sufitów podwieszanych. Każda oprawa oświetleniowa Philips zapewni doskonałe oświetlenie, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Znajdziesz idealne oświetlenie do konkretnego pokoju, począwszy od ciepłych i przytulnych lamp do oświetlenia salonu, poprzez jasne, energetyzujące systemy oświetlenia łazienek i kuchni.

Zintegrowane oświetlenie marki Philips to zupełnie nowy poziom zarządzania przestrzenią wewnątrz sklepów i hoteli. Zintegrowane oświetlenie łączy oprogramowanie, cyfrowe sterowniki oraz najlepsze w tej klasie produktów oprawy Philips do scentralizowanego zarządzania wszystkimi punktami świetlnymi w obiekcie. Energooszczędność i zrównoważony rozwój to fundamenty marki. Technologia LED Philips wspiera zrównoważony rozwój i dobre samopoczucie osób w biurze, a zintegrowane systemy oświetleniowe stanowią solidny krok naprzód w rozwoju inteligentnych budynków. Oszczędzanie energii i większe bezpieczeństwo na ulicach osiągniemy dzięki oświetleniu ulicznemu Philips. Inteligentne oświetlenie uliczne Philips LED to ekonomiczny i zrównoważony wybór, z którego korzyści będziemy czerpać teraz i w przyszłości. Wśród produktów Philips dostępnych w sklepie Interblue znajdziemy tradycyjne żarówki żarowe, halogenowe, żarówki zwierciadlane, naświetlacze oraz oświetlenie ogrodowe.