Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki ABEX

Firma ABEX to Polski producent, który działa nie tylko na terenie kraju ale również poza granicami. Zajmują się produkcją gniazd, włączników, rozgałęźników a także skrzynek rozdzielczych. Ponad 30 lat działają na rynku, dzięki czemu znają potrzeby klientów i doskonalone wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. ABEX projektując i produkując osprzęt głównie skupia się na funkcjonalności i jakości wykonanych produktów, dlatego cieszy się duży uznaniem wśród klientów. Dodatkowo każdy produkt posiada niezbędne certyfikaty. Seria Perła, Luna, Nova oraz ONYX objęte są 15-letną gwarancją producenta. 

Niezbędny osprzęt w pomieszczeniach 

ABEX oferuję rozbudowaną serię włączników, gniazd i akcesoriów do nich. Rozszerzyli swoją ofertę do produktów instalacyjnych, czyli: rozgałęźników, wtyczek, przedłużaczy, obudowy i skrzynek rozdzielczych, płytek odgałęźnych, listwy oraz puszki instalacyjneMarka ABEX oferuję wszystkie niezbędne elementy, które możemy wykorzystać do naszych wnętrz, na ostatnich etapach remontu. Jeżeli wybierzemy produkty tej marki, z pewnością stworzymy niepowtarzalny efekt końcowy w pomieszczeniu. Każda seria jest dobrze opisana, więc unikniemy niepotrzebnych pomyłek w doborze osprzętu. Możemy dowolnie dobrać kształt oraz kolory, według własnego upodobania.