Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Marki

Lista produktów marki ABEX

Firma ABEX to Polski producent, który działa nie tylko na terenie kraju ale również poza granicami. Zajmują się produkcją gniazd, włączników, rozgałęźników a także skrzynek rozdzielczych. Ponad 30 lat działają na rynku, dzięki czemu znają potrzeby klientów i doskonalone wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. ABEX projektując i produkując osprzęt głównie skupia się na funkcjonalności i jakości wykonanych produktów, dlatego cieszy się duży uznaniem wśród klientów. Dodatkowo każdy produkt posiada niezbędne certyfikaty. Seria Perła, Luna, Nova oraz ONYX objęte są 15-letną gwarancją producenta. 

Niezbędny osprzęt w pomieszczeniach 

ABEX oferuję rozbudowaną serię włączników, gniazd i akcesoriów do nich. Rozszerzyli swoją ofertę do produktów instalacyjnych, czyli: rozgałęźników, wtyczek, przedłużaczy, obudowy i skrzynek rozdzielczych, płytek odgałęźnych, listwy oraz puszki instalacyjneMarka ABEX oferuję wszystkie niezbędne elementy, które możemy wykorzystać do naszych wnętrz, na ostatnich etapach remontu. Jeżeli wybierzemy produkty tej marki, z pewnością stworzymy niepowtarzalny efekt końcowy w pomieszczeniu. Każda seria jest dobrze opisana, więc unikniemy niepotrzebnych pomyłek w doborze osprzętu. Możemy dowolnie dobrać kształt oraz kolory, według własnego upodobania.