Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki VENTS

Firma VENTS w swojej ofercie posiada zróżnicowany wybór wentylatorów, produkowanych przez Niemiecką markę BLAUBERG VENTILATOREN. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu i od kilku lat z powodzeniem dystrybuuję produkty na rynku Polski. Wentylatory firmy BLAUBERG, wyposażone są w łożyska kulkowe, dzięki czemu mamy zagwarantowaną bezawaryjną prace, nawet jeżeli używany jest bez przerwy. Posiadają również zawory zwrotne, dlatego zapobiegają ciągowi zwrotnemu. Uniwersalne wykonanie dodatkowo ułatwia nam prace w montowaniu, możemy umieścić urządzenie zarówno w ścianach jak i w sufitach. 

Wentylatory domowe dystrybutora VENTS 

W naszej ofercie posiadamy wentylatory marki BLAUBERG VENTILATOREN, które z pewnością są jednym z wyjątkowych produktów, charakteryzujący się oryginalnym designem oraz nowatorską konstrukcją. Urządzenie bazuje na aerodynamicznym ukierunkowaniu, dzięki czemu ma zminimalizowany dźwięk pracy silnik. Kolejnym plusem jest energooszczędność, mały pobór mocy jednocześnie łączy się z wysoką wydajnością i niezawodnością. 

Dodatkowe funkcję wentylatorów BLAUBERG 

Firma BLAUBERG VENTILATOREN stawia również na funkcjonalność połączona z dodatkowymi funkcjami. Mianowicie wentylator SOLID SLIENT D 125SR jest wyposażony we włącznik czasowy a wentylator 01-098 125hs PLANET ENERGY posiada czujnik wilgoci, dzięki czemu uruchamia się podczas wykrycia określonego poziomu wilgoci oraz wentylator FORTE D 125M3 WS ma wbudowany sznurek, którym umożliwia dowolne włączenie i wyłączenie urządzenia. Wszystkie wentylatory są wyjątkowo bezpieczne i nie sprawiają problemu w użytkowaniu oraz montażu.