Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Marki

Lista produktów marki DURACELL

Duracell to jeden z najbardziej znanych producentów baterii alkalicznych, baterii specjalistycznych oraz akumulatorków o wysokiej wydajności. Firma Duracell charakteryzuje się wysoką jakością oraz długotrwałością swoich produktów. Obenie najbardziej rozpoznawalnym elementem marki na całym świecie jest królik DURACELL. Firma DURACELL cały czas się rozwija i spełnia oczekiwania swoich konsumentów. Baterie firmy DURACELL to wysokiej jakości źródło energii. Akumulatorki i baterie dpstępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu spełniają oczekiwania każdego z nas. 

Rodzaje baterii alkalicznych i akumulatorków firmy DURACELL

Baterie tego znanego producenta są w różnych rozmiarach. Duracell posiada również baterie, które sprzedawany są jako blister. Tanie, a zarówno bardzo wydajne baterie to najlepsze źródło energii, które znajdzie zastosowanie w każdym miejscu. Duracell Posiada w swoim asortymencie również różnego rodzaju akumulatorki, które można ładować przeznaczoną do tego ładowarką. Baterie alkaliczne DURACELL są zdecydowanie wiele bardziej trwalsze od zwykłych baterii cynkowo-węglowych. Baterie DURACELL przeznaczone są do różnych zastosować.