Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

48h

Towar wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
26 75
Marki

Lista produktów marki air Roxy

Air Roxy to firma zajmująca się produkcją wentylatorów z zakresu wentylacji domowej, jak również przemysłowej. Firma Air Roxy powstała w 2011 roku i co roku zwiększa swoją produkcję o 80%. Wentylatory firmy Air Roxy mają za zadanie poprawianie jakości powietrza, co jest dla nas bardzo istotnie. Pierwsze wentylatory Air Roxy zaczęły pojawiać się na rynku w 2013 roku. Produkty firmy Air Proxy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się długą żywotnością. Wentylatory pochodzące od tego producenta są bardzo proste w montażu, wydajne i ciche. Air Roxy w swoim asortymencie posiada nie tylko wentylatory domowe, które idealnie sprawdzą się jako wentylatory do kuchni czy też wentylatory łazienkowe. Air Roxy dysponuje również bogatą ofertą wentylatorów przemysłowych oraz innych urządzeń składających się na prawidłowe funkcjonowanie wentylacji. Należą do nich, m.in kratki wentylacyjne, systemy wentylacyjne, przewody, taśmy uszczelniające itp. Wentylatory produkowane przez firmę Air Roxy posiadają różne średnice, dzięki czemu idealnie dopasują się do każdego przewodu wentylacyjnego.

Rodzaje wentylatorów- air Roxy

Marka air Roxy oferuje szeroką gamę różnego rodzaju wentylatorów. Należą do nich, m.in wentylatory standardowe, czyli włączane ręcznie, z wyłącznikiem pociąganym, wentylatory z wyłącznikiem czasowym, z czujnikiem wilgotności, z czujnikiem ruchu oraz wentylatory z żaluzją czy łożyskiem kulkowym. Wentylatory z czujnikiem wilgotności włączają się przy wykryciu podwyższonej wilgotności powietrza, dlatego wentylator z taka funkcją est doskonałym rozwiązaniem w łazience. Air Roxy posiada różnego rodzaju wentylatory, które znajdą zastosowanie w łazience, w kuchni, w salonie, biurze czy np. w sklepie. Wentylatory firmy Air Roxy cieszą się dużym zainteresowaniem i posiadają 3-letnią gwarancję.