Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

48h

Towar wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
0 11
Marki

Lista produktów marki Elektro-Plast

Elektro-Plast to jeden z czołowych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego działający na rynku Unii Europejskiej oraz w Krajach Europy Wschodniej, gdzie największymi odbiorcami są państwa takie jak Rosja, Czechy, Ukraina, Słowacja oraz Litwa. Firma powstała w 1983 roku i od tego czasu produkty Elektro-Plast królują nie tylko w wielu domach ale również w budynkach użyteczności publicznej oraz wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych, gdzie cieszą się niezawodnością i szerokim uznaniem.

W ofercie Elektro-Plast znajdują się liczne puszki, odgałęźniki oraz rozdzielnice. Za pomocą puszek podtynkowych firmy Elektro-Plast chronimy podłączenia przewodów elektrycznych. Ten rodzaj osprzętu elektroinstalacyjnego umożliwia nam również montaż gniazd, łączników oraz wielu innych elementów elektrycznych montowanych w sposób podtynkowy. Puszki podtynkowe Elektro-Plast przeznaczone są zarówno do ścian murowanych, jak również kartonowo-gipsowych również w wersji hermetycznej.

Rozdzielnice produkowane przez Elektro-Plast charakteryzują się niskim napięciem oraz występują we wszystkich stopniach ochrony IP, dzięki czemu miejsce ich przeznaczenia nie jest niczym ograniczone. Sposób wykończenia skrzynek natynkowych bezpiecznikowych wykonany jest z największą dbałością o szczegóły. Wiele rozdzielnic wyposażonych jest w przyciemniane, przezroczyste drzwiczki umożliwiające rewizję, m.in. stanu bezpieczników. Elektro-Plast oferuje również w pełni okablowane rozdzielnice siłowe oraz osprzęt siłowy. Sposób wykonania produktów Elektro-Plast jest opracowany ze szczególną dbałością o łatwość montażu.

Elektro-Plast - gwarancja niezawodności

Ze względu na, iż produkty Elektro-Plast wykonane są z najlepszej jakości materiałów mamy pewność, że posłużą nam na długie lata.Pomimo tego, iż Elektro-Plast na przestrzeni lat zyskało sobie uznanie klientów nie spoczywa na laurach. Firma cały czas pracuje nad coraz to nowszymi rozwiązaniami dążąc do uzyskania lepszej konstrukcji z czym wiąże się również funkcjonalność produkowanych elementów.