Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki HYDRO-VACUUM

Dynamicznie rozwijająca się firma HYDRO-VACCUM oferuję solidne włączniki ciśnieniowe, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu. Innowacyjne pompy opatentowane na terenie Polski jak i w niektórych krajach Europejskich, znajdują nabywców w ponad 30 krajach. Firma zatrudnia niemal 50 wykwalikowanych inżynierów, dlatego cieszy się niezawodnością oraz ponadczasowością. Marka jest producentem pomp, która rocznie produkuje aż 70 ty. szt. oraz zaspokaja przeszło 70% potrzeb Polskiego rynku przemysłowego. Elastycznie dopasowują pompy do potrzeb użytkowania, dlatego wyróżniają się na tle innych marek w tej branży. Dla ułatwienia stosowania produkt szczegółowo opisują każdy produkt, dokładnie podając parametry i zastosowanie. 

Włączniki ciśnieniowe do sterownia urządzaniami ciśnieniowymi

Włącznik ciśnieniowy to urządzenie służące do sterownia prac silników pomp i kompresorów. Zazwyczaj przystosowane są do użytku zewnętrznego z dużą odpornością na pył i kurz. Każdy produkt marki HYDRO-VACUUM jest solidnie zabezpieczony i wykonany z najwyższej jakości tworzyw, dzięki temu posłuży nam przez długie lata. Produkty tej firmy objęte są gwarancją producenta, która wynosi 24 miesiące oraz są poddane próbie hydraulicznej i elektrycznej. Włączniki ciśnieniowe działają na zasadzie: załączają lub wyłączają silniki elektryczne pomp. Pracują w układzie hydroforowym lub sprężynowym powietrza i utrzymują ciśnienie w określonych granicach.