Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Marki

Lista produktów marki Forever Light

Forever light to marka własna firmy TelForceOne S.A. z siedzibą we Wrocławiu, która jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej oraz akcesoriów do urządzeń mobilnych sprzedawanych zarówno w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki otrzymanemu w 2001 roku uznaniu jakim jest miano solidnego i sprawdzonego producenta można powiedzieć,że matka firmy forever light zasłużyła sobie na uznanie oraz zaufanie dając tym samym gwarancję niezawodności wypuszczonej przez siebie nowej spółce forever light. Firma ta jest owocem równorzędnej pracy oraz pasji osób chcących aktywnie propagować dynamicznie rozwijającą się technologię LED. Forever light od samego początku wystawiane przez siebie produkty nacechowała wysoką jakością przez co ich użytkownicy mogli z satysfakcją korzystać z nich przez długie, długie lata.

Oświetlenie domowe oraz ogrodowe

LED-owe oświetlenie oferowane przez Forever light to nowoczesna linia produktów świetlnych przeznaczonych zarówno do domu jak i do ogrodu. Naświetlacze oferowane przez Forever light wyposażone są w czujniki ruchu o dalekim zasięgu. Gwarantują wytrzymałość w trudnych warunkach atmosferycznych objawiających się deszczem bądź niewielkimi wstrząsami, deklarując przy tym niezawodność użytkowania przez długie lata. Niezawodnymi produktami Forever light są również LED-owe żarówki oddające przyjemną barwę światła. Ich długotrwała żywotność przy niskim zużyciu energii cieszy się niepodważalnym powodzeniem na Polskim runku.

Taśmy LED- Forever Light

Współcześnie bardzo powszechnym rodzajem oświetlenia są LED-owe taśmy oświetleniowe. Jak wcześniej zostało wspomniane Forever light to firma, która skupia się na energooszczędności swoich produktów, przez co oferowane przez nią taśmy nie są wyjątkiem. Za pomocą tego rodzaju oświetlenia możemy stworzyć spektakularny efekt świetlny wszędzie tam, gdzie zainstalowanie klasycznego oświetlenia było by niemożliwe. Firma forever light daje możliwość posiadania ciekawych efektów świetlnych idących w parze z energooszczędnością a tym samym tanimi kosztami utrzymania.