Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Marki

Lista produktów marki TRYTON

Właściciel marki TRYTON spółka PROFIX zajmuje się produkcją i handlem. Firma jest jednym z największych dystrybutorów wysokiej jakości elektronarzędzi, odzieży roboczej, narzędzi ręcznych. Powstała na początku lat 90-tych ubiegłego wieku, z czasem tworząc własne marki takie jak PROLINE, oferująca szeroki asortyment narzędzi ręcznych. Sukcesywnie firma PROFIX wprowadzała następne marki takie jak: VULCAN, LAHTI PRO z odzieżą roboczą i sprzętem BHP. Natomiast marka TRYTON specjalizuje się w produkcji elektronarzędzi i maszyn ogrodniczych dla profesjonalistów jak i hobbystów.

Gwarancja jakości i niezawodności

Sprzęt tej marki jest tak zaprojektowany aby praca z nim była wydajna i wygodna a same urządzenia trwałe i niezawodne. Oferuje szeroki wachlarz narzędzi do prac budowlanych, stolarskich, remontowych, warsztatowych. W asortymencie TRYTONA znajdziemy również maszyny ogrodowe. Nożyce elektryczne do żywopłotu, w zależności od potrzeb o różnej mocy, jak i długości miecza tnącego. Kosiarki elektryczne, żyłkowe oraz pilarki łańcuchowe pomogą w utrzymaniu porządku w naszym ogrodzie i gospodarstwie.