Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
85 85
Marki

Lista produktów marki MASSIVE

Philips N.V., szerzej znany jako Philips to holenderski producent elektroniki użytkowej. W obrębie koncernu działają spółki: Philips Consumer Lifestyle, Philips Lighting, Philips Healthcare. Philips jest posiadaczem ponad 64 tys. patentów. Tylko w 2013 przedsiębiorstwo złożyło do Europejskiego Urzędu Patentowego 1,8 tys. wniosków, będąc trzecim pod względem wielkości wnioskodawcą. W roku 1922 Philips pojawił się także w Polsce jako udziałowiec polsko – holenderskiej Fabryki Lampek Elektrycznych produkującej żarówki i sprzęt oświetleniowy. W 1928 roku przedsiębiorstwo zostało przekształcone w Polskie Zakłady Philips SA. PHILIPS LIGHTING POLAND SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Powstała w 2013 roku. Misją Philips Lighting jest poprawa życia ludzi poprzez znaczące innowacje. Zrozumienie Philips Lighting w jaki sposób oświetlenie wpływa na ludzi, pozwala firmie tworzyć produkty, które sprawiają, że ludzie czują się szczęśliwsi, bezpieczniejsi i bardziej produktywni. Od ponad 125 lat Philips Lighting jest innowatorem oświetleniowym. Firma jest pionierem oświetlenia LED i inteligentnych systemów oświetleniowych. Wykorzystując internet do zarządzania inteligentnym oświetleniem zmieniają domy, budynki oraz miasta. Konwencjonalne technologie oświetleniowe od dawna są sposobem na rozświetlenie ulic, budynków i domów. Oświetlenie konwencjonalne obejmuje lampy halogenowe, świetlówki, kompaktowe świetlówki zintegrowane i niezintegrowane, kompaktowe wysokoprężne lampy wyładowcze i żarówki. Oświetlenie LED jest bardzo wydajne, trwałe, przyjazne dla środowiska i zapewniające pełną kontrolę, co oznacza zarówno nowe, jak i tradycyjne zastosowania światła.

Philips Massive oferuje oprawy i lampy oświetleniowe do łazienki, kuchni, ogrodu, salonu, które możesz nabyć w naszym sklepie Interblue. InterBlue oferuje kinkiety i plafony z kolekcji Philips / Massive. Zapewniają one piękne światło, które jest wystarczająco jasne i jednolite, aby można było z niego korzystać na co dzień. Wysokiej jakości źródła światła firmy Philips / Massive mają dużą moc i szerokie zastosowanie. Niezależnie od tego czy przeznaczone są do montażu na suficie, czy na ścianie, produkty z tej kolekcji idealnie wypełnią każde pomieszczenie ciepłym, białym światłem. Kinkiety oraz inne punktowe oświetlenie daje różne możliwości. Umożliwiają nie tylko rozjaśnienie otoczenia, ale również oświetlenie czytanej książki, materiałów do pracy, ulubionego zajęcia czy dzieła sztuki. Kinkiety oraz inne oprawy Philips / Massive nie tylko poradzą sobie z oświetlaniem, ale również świetnie wyglądają. Oświetlenie ogrodowe pełni niezwykle ważną rolę, dzięki niemu możemy podkreślić elewację budynku, alejki ogrodu, tarasu, podjazdów garażowych. Oprawy firmy Philips Massive cechuje nowoczesny elegancki wygląd. Produkty Massive charakteryzują się również niezwykłą trwałością.