Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki DOSPEL

DOSPEL to jeden z liderów wentylacji, który oferuje swoim klientom szereg rozwiązań mających zastosowanie w różnych systemach wentylacyjnych. Wśród produkowanych towarów znaleźć można wentylatory domowe, wentylatory przemysłowe oraz szereg akcesoriów będących uzupełnieniem podstawowej oferty. W ofercie DOSPEL znajdziesz także kratki, przewody i zakończenia wentylacyjne oraz centrale czy nagrzewnice. Szczególnie ciekawą grupą dla użytkowników gospodarstw domowych są wentylatory łazienkowe. Wentylatory domowe łazienkowe produkowanie przez DOSPEL to niezbędne artykuły, które świetnie poradzą sobie z wyeliminowaniem nieprzyjemnych zapachów z toalety oraz oczyszczeniem powietrza ze szkodliwych mikroorganizmów. Wentylatory z linii produktów DOSPEL cechują się estetycznym wykonaniem i klasycznym wzornictwem dopasowanym do wielu wnętrz. Wentylatory osiowe kanałowe świetnie radzą sobie z nadmiarem wilgoci, dzięki zastosowaniu w nich higrostatu.

Rodzaje wentylatorów wyciągowych DOSPEL

Wśród wentylatorów ściennych i wentylatorów sufitowych znajdziesz takie, które z pewnością wykorzystasz w swojej łazience, kuchni czy biurze. Producent posiada także w ofercie wentylatory okienne czy wentylatory kominkowe. Szereg zakończeń wentylacyjnych o różnorodnych kształtach i kolorach wpasuje się idealnie do nawet najbardziej wymagających wnętrz, tworząc gustowne wykończenie systemów wymiany powietrza. Estetyczne kratki wentylacyjne będą współgrać z otoczeniem, jako wywietrzniki ścienne czy sufitowe, służące do wentylacji nawiewnej i wywiewnej. Ciekawą alternatywą dostarczaną przez DOSPEL są także dyskretne wentylatory osiowe lub podkafelkowe , które swoim wyglądem nie przypominają standardowych rozwiązań. Oprócz rozwiązań wentylacyjnych dla domów DOSPEL takich jak wentylatory z serii STYL II , POLO czy RICO dostarcza także wentylatory przemysłowe oraz propozycje profesjonalnych układów wentylacyjnych do domów jednorodzinnych. Centrale wentylacyjne sprawdzą się także w budynkach biurowych czy budynkach użyteczności publicznej, a akcesoria takie jakie jak filtry, przepustnice czy opaski będą uzupełnieniem podstawowej bazy produktów głównych.