Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

48h

Towar wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 60
Marki

Lista produktów marki GP

GP Batteries jest jednym z największych producentów baterii i akumulatorów, który dostarcza szeroką gamę produktów wiodącym firmom zajmującym się również produkcją baterii i akumulatorów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii firma GP Batteries szybko rozwinęła się stając się liderem w dostawie baterii i akumulatorów. Swoje zakłady produkcyjne umieszczone ma głównie w krajach Azjatyckich. Firma działa również na rynku detalicznym pod własną marką GP.

Bogata i zróżnicowana oferta

W szerokiej gamie produktów oferowanych przez firmę GP znajdziemy między innymi baterie jednorazowe (pierwotne) w rozmiarach AA, AAA, C, D, 9V, które po całkowitym rozładowaniu tracą swoje właściwości. Stosowane są w małych urządzeniach domowych, aparatach foto, latarkach, zabawkach, pilotach, zegarkach itp. Baterie te mogą posiadać różne ogniwa. Baterie cynkowo-węglowe i cynkowo-chlorkowe znajdują zastosowanie w większości urządzeń domowych o umiarkowanym poborze prądu. Baterie z tym typem ogniw są dobrym rozwiązaniem dla użytkowników dbających o koszty. Baterie alkaliczne znajdują zastosowanie w urządzeniach, których zapotrzebowanie jest większe, oferują one długie działanie. Baterie litowe to zdecydowanie najwydajniejszy typ baterii - stosowane najczęściej w urządzeniach profesjonalnych o dużym poborze mocy. Charakteryzuje ich duża odporność na skrajne warunki atmosferyczne.

Szereg urządzeń zasilających GP

Kolejną grupą produktów oferowanych przez GP Batteries są akumulatory. Są to wydajne i wygodne źródła energii, które mogą być ładowane setki razy, dzięki temu są przyjazne środowisku. Oferowane są w różnych rozmiarach i pojemnościach. Firma oferuje również różnego typu ładowarki, którymi możemy naładować baterie akumulatorowe. Dla urządzeń mobilnych GP Batteries posiada kilka serii powerbanków w zależności od przeznaczenia i pojemności. Firma oprócz swojej podstawowej oferty baterii i akumulatorów posiada bogatą ofertę akcesorii takich jak: latarki, lampy z czujnikiem ruchu, przewody USB, ładowarki samochodowe USB, ładowarki ścienne USB oraz ładowarki bezprzewodowe.