Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Marki

Lista produktów marki Eaton-Moeller

Producent aparatury modułowej dla przemysłu oraz zastosowań domowych.

EATON-MOELLER to producent najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Ta firma odpowiada najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Posiada certyfikat SYSTEMU ZAPEWNIENIA. Dobra i solidna jakość świadczy o tym, że firma rozprowadza swoje produkt w 150 krajach. EATON-MOELLER utrzymuje się na rynku jako silny producent w branży elektronicznej. Nieustanne prace badawcze nad rozwojem swoim produktów, podstęp w technologii oraz strategia produkcji pozwalają na realizację nowych inwestycji i rozwiązań, które ułatwiają życie użytkowników. 

Bezpieczne produkt marki EATON-MOELLER, 

W naszym sklepie dużą popularnością cieszą się lampki kontrolne oraz szyna łączeniowa. Wszystkie te produkt mają zapewnić nam bezpieczeństwo i bezproblemowy montażem. Marka EATON-MOELLER charakteryzuje się trwałością wykonanych produktów, dlatego tak chętnie wybierane są ich produkty, które posłużą nam przez dobrych kilka lat. Duży nacisk kładą również na to aby produkty wyróżniały się designerskimi funkcjami. Wybierając tą markę z pewnością będziemy zadowoleni z trwałości i funkcjonalności produktów. W ekspresowym tempie rozwiązują również problemy napotkane przy ewentualnej szkodzie.