Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Marki

Lista produktów marki LED SYSTEMS

Firma Led System prowadzi szeroką działalność, oferując swoim klientom możliwość zakupu gadżetów reklamowych, znakowania produktów metodą tampodruk czy grawerem laserowym jak też druk folderów, ulotek i wizytówek. Ledsystems ma także do zaoferowanie bogata ofertę artykułów elektronicznych. Począwszy od wysokiej jakości żarówek LED SMD, które są trwałym źródłem światła. Dostępne są żarówki o różnej mocy 3,5W, 4W i 6W. Do wyboru mamy też kilka rodzai gwintów zastosowanych w żarówkach, bardzo powszechny klasyczny duży gwint E27, mały gwint E14, GU10 lub G9. Żarówki firmy Ledsystems dostępne są w różnych kształtach od klasycznej bańki lub świeczki po żarówki halogenowe. Możemy dobrać je także ze względu na barwę emitowanego światła ciepłą lub zimną w zależności od tego, gdzie znajdą swoje zastosowanie W ofercie znajdziemy tez oprawy oświetleniowe hermetyczne zrobione z trwałego tworzywa ABS, które sprawdza się w oświetlaniu hal, warsztatów czy pomieszczeń domowych.

Z akcesoriów oświetleniowych firma ma do zaoferowania czujniki ruchu i zmierzchu. Doskonale uzupełnią one oświetlenie zewnętrzne, załączając się jedynie wtedy, kiedy wykryją ruch w swoim zasięgu, po zapadnięciu zmierzchu. Kolejną gamą produktów są przedłużacze ogrodowe, bębnowe o różnej długości i przedłużacze listwowe posiadające rożną ilość gniazd z wyłącznikiem lub bez. Ledsystems jest także producentem liczników energii elektrycznej oraz drobnych artykułów typu: szybkozłączki, listwy zaciskowe oraz oprawek oświetleniowych.