Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki GTV

GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem. Portfolio GTV to jedna z najbardziej kompletnych ofert na rynku. Obejmuje kilka tysięcy produktów, w kilkudziesięciu grupach produktowych, w tym m.in.: zawiasy, prowadnice, podnośniki, uchwyty, wyposażenie garderoby i kuchni oraz oświetlenie LED. Firma GTV oferuje produkty do oświetlenia takie jak: źródła światła tradycyjne, źródła światła LED, oprawy tradycyjne, oprawy LED, lampki biurkowe, szynoprzewody, osprzęt elektroinstalacyjny, oświetlenie meblowe, oprawy gipsowe Lumigesso. Źródła światła tradycyjne to oferta, w której znajdziemy świetlówki energooszczędne, żarówki halogenowe czy żarówki metalohalogenkowe. Źródła światła LED oferują nam zamienniki standardowych żarówek, źródła światła trzonek R7S, zamienniki reflektorów halogenowych, zamienniki lamp AR111, ES111, zamienniki żarówek G4, G9, świetlówki LED, taśmy LED i akcesoria do taśm LED. Oprawy tradycyjne w zależności od potrzeby miejsca montażu dzielą się na oprawy wnętrzowe i oprawy zewnętrzne. Lampy biurkowe można zakupić w naszym sklepie internetowym Interblue w modelach jako lampki biurkowe tradycyjne i lampki biurkowe LED.

Osprzęt elektroinstalacyjny- GTV

Osprzęt elektroinstalacyjny to cała gama złączek przyłączeniowych, które są najczęściej używane do podłączenia lampy czy żyrandola do przewodów instalacji. Moduł awaryjny umożliwia zastosowanie oprawy jako podtrzymującej oświetlenie awaryjne. Stateczniki GTV to urządzenia elektryczne, których rolą jest zmniejszenie natężenia prądu, który przechodzi przez lampę wyładowczą. Stateczniki mogą funkcjonować albo jako indukcyjne dławiki, albo jako układ elektroniczny, jednocześnie występujący w charakterze zapłonników. Czujniki podczerwieni są używane jako sensory ruchu do monitorowania budynku. Ściemniacz pozwala na obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej. Mikrofalowy czujnik ruchu GTV przeznaczony do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, pozwala na precyzyjne załączanie oraz rozłączanie obwodów elektrycznych bez dodatkowych urządzeń takich jak: przełączniki, rozłączniki itp. Wyłączniki kołyskowe okrągłe małych rozmiarów z powodzeniem stosowane są przy produkcji mebli. Wyłącznik łańcuszkowe służą do łatwego wyłączania oświetlenia, a wyłączniki sznurkowe możemy zastosować do żyrandola w przedpokoju, do uruchamiania wentylatorów wentylacji wywiewnej w łazienkach, toaletach, kuchni. Automatyczne włączanie oświetlenia po zapadnięciu zmroku, oświetlenia awaryjnego, urządzeń alarmowych oraz różnego rodzaju elektrycznych urządzeń domowych i ogrodowych zapewni nam czujnik zmierzchowy. Oferujemy zapłonniki, które jednym z podstawowych elementów tradycyjnego układu zapłonu świetlówek. Przejściówki do źródeł światła umożliwiają nam zamontowanie w tradycyjnych oprawach E27 żarówki o gwincie E14 lub GU10, Jeśli chcesz zaoszczędzić prąd za pomocą programatora czasowego, to zainstaluj go wszędzie tam, gdzie zapominasz wyłączyć światło, a zwłaszcza w oświetleniu zewnętrznym, ogrodowym czy świątecznym. Zasilacze oraz transformatory elektroniczne do pasków LED zapewniają bezawaryjną pracę i długą żywotność podłączonego do nich źródła światła. Dedykowane są do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych, na zasilanie napięciowe i prądowe. Kontrolery LED RGB produkowane przez GTV pozwalają na kreatywne zarządzanie oświetleniem, W każdym domu używamy przedłużaczy. GTV oferuje szeroki wybór w zakresie ilości gniazd, ich kształtów, koloru jak i długości kabla przyłączeniowego np. do prac w ogrodzie może przydać się przedłużacz ogrodowy w kolorze pomarańczowym, a do warsztatu przedłużacz bębnowy, który pozwala na szybkie zwinięcie i łatwość przechowywania.