Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki VOLTENO

Marka VOLTENO jest częścią znanej na rynku europejskim GRUPY ZIPP. Dostarcza ona swoim klientom produkty z branży elektrycznej wyróżniające się ciekawy wzornictwem i energooszczędnością. Przy tym oferuje rozsądną cenę oraz wysoką jakość towarów. W sklepie VOLTENO znajdziesz produkty oświetleniowe, do użytku domowego, dekoracyjnego czy do wykorzystania w przemyśle. Dysponuje też szerokim wachlarzem asortymentu z dziedziny ogrzewania elektrycznego i wentylacji. Wśród oferowanych źródeł światła znaleźć możemy żarówki LED z różnymi gwintami, o różnej mocy i barwie np. lampki LED kule, lampki LED świeczki.

Pomysł na doskonałe oświetlenie podwórza

Naświetlacze Ledowe VOLTENO świetnie sprawdzą się jako alternatywa dla lamp halogenowych. Taki rodzaj oświetlenia ogrodowego z pewnością wzbudzi uwagę nie jednego przechodzącego a tym samym uwydatni piękno każdego podwórza. Oświetlenie dekoracyjne typu downlight, oprawy rastrowe czy energooszczędne panelu lub plafoniery LED zaskoczą Cię trwałością i estetyką wykonania. Lampki biurkowe czy lampy stojące ożywią Twoje wnętrza. VOLTENO cenione jest również za swoje produkty z branży grzewczej. Szeroki wybór termowentylatorów VOLTENO tzw. fareleki do szybkiego miejscowego nagrzewania pomieszczeń, takich jak łazienka z pewnością sprosta wymaganiom klientów. Do ogrzewania większych pomieszczeń w domu , np. w pokoju dziecka sprawdzą się grzejniki elektryczne. Wśród nich możemy znaleźć grzejniki konwektorowe, kwarcowe, ceramiczne lub halogenowe, które będą doskonałym sposobem na dogrzanie mieszkania. Szybkie efekty nagrzewania i kompaktowe rozmiary to cechy, które wyróżniają te przenośne urządzenia grzewcze. Jeśli zaś zależy Ci na dłuższym efekcie utrzymywania się ciepła warto przyjrzeć się grzejnikom olejowym VOLTENO, które mogą posiadać różną liczbę żeberek.