Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki RUM-LUX

RUM-LUX to ceniony producent zajmujący się produkcją różnego rodzaju oświetlenia dekoracyjnego i opraw ogrodowych. Już ponad ćwierć wieku produkty firmy RUM-LUX znajdują uznanie i zastosowanie w życiu codziennym ich użytkowników. RUM-LUX rozwija technologię LED, która jest energooszczędna, więc jest również korzystniejsza dla wszystkich użytkowników. RUM-LUX w swoich produktach posiada m.in. piękne lampki choinkowe, dzięki którym świąteczne przystrajanie domu będzie bardziej przyjemniejsze oraz dodadzą niesamowitego nastroju. RUM-LUX oferuje również lampki nocne o różnej barwie świetlnej. Niektóre lampki posiadają czujnik zmierzchu oraz są wyposażone w energooszczędne lampy LED.

RUM-LUX nie przestaje rozwijać technologii i wciąż idzie do przodu. Oświetlenie zostało zdominowane przez energooszczędne diody LED. RUM-LUX swoją ofertę wzbogacił o szerszą ilość przedłużaczy, wtyczek, elementów grzejnych oraz czujników ruchu i zmierzchu. RUM-LUX w swojej ofercie posiada różne oprawy ogrodowe oraz wspomniane wyżej lampki choinkowe. Przedłużacze są niezbędne w każdym domu i umożliwiają jednoczesne korzystanie z kilku urządzeń. Czujnik ruchu i zmierzchu znajdzie zastosowanie na zewnątrz, jak i wewnątrz. Jego zadaniem jest włączenie i wyłączenie po określonym czasie obwodu elektrycznego. W 2012 roku RUM-LUX pozostał jedyną firmą w Polsce produkującą tego typu lampki choinkowe, których ofertę uzupełniają lampkami typu LED na zewnątrz oraz wewnątrz.