Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
7 35
Marki

Lista produktów marki JONEX

JONEX rozpoczął początki swojej działalności w 1988 roku w Szczecinku. Na początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją przede wszystkim gniazd, przedłużaczy oraz puszek instalacyjnych. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa do stałej oferty włączano nowe wyroby, przewody przyłączeniowe, rozgałęźniki, przedłużacze przepięciowe,ogrodowe oraz bębnowe. Firma Jonex produkuje i dostarcza przedłużacze w wersji z uziemieniem i bez uziemienia począwszy od produktów jednogniazdowych do sześciogniazdowych. Prócz przedłużaczy domowych i listwowych firma Jonex produkuje przedłużacze ogrodowe, przedłużacze warsztatowe, bębnowe i filtry komputerowe.

Przedłużaczy elektrycznych domowych używamy zarówno w domu i pomieszczeniach biurowych. Przedłużacze listwowe są nieocenionym elementem wyposażenia każdego domu. Dzięki ich zastosowaniu możesz z łatwością podłączyć w pomieszczeniu wiele sprzętów jednocześnie. Przedłużacz ogrodowy znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są urządzenia i maszyny zasilane prądem, zarówno w domu, przydomowym ogrodzie, na działce czy campingu, w małym warsztacie, czy też na na budowie. Przedłużacze ogrodowe JONEX przystosowane są do zastosowania na zewnątrz, są one bardziej odporne na uszkodzenia i znacznie dłuższe niż domowe. Pomarańczowy kolor przedłużacza ogrodowego nie tylko atrakcyjnie się prezentuje ale i zwiększa Twoje bezpieczeństwo. Przedłużacze warsztatowe to produkty które są przedłużaczami do ciężkich warunków warsztatowych i przemysłowych. Dodatkowo każde z gniazd posiada uziemienie, które gwarantuje bezpieczeństwo i prawidłową pracę podłączonych sprzętów, a większy przekrój żył pozwala na większe obciążenie. Produkt może być zastosowany tam, gdzie zwykłe przedłużacze nie zdają egzaminu, ponieważ dzięki osłonkom przeciwkurzowym, sprawdzi się nawet w bardzo ciężkich warunkach. Podczas pracy w ogrodzie, na posesji lub na placu budowy zastosowanie znajdzie przedłużacz bębnowy. Produkt charakteryzuje się sporą długością, dzięki czemu możesz bez trudu zastosować na zewnątrz budynku sprzęty, które wymagają stałego podłączenia do prądu. Kabel jest zwijany na bębnie, dlatego też po zakończeniu pracy zwijasz go i dzięki temu dbasz o bezpieczeństwo i komfort otoczenia. Przedłużacz listwowy przeciwprzepięciowy stosujemy głównie do zabezpieczenia wartościowego sprzętu elektronicznego przed przepięciami, jakie mogą wystąpić w sieci, między innymi wyładowaniami atmosferycznymi.