Różnorodność oczek sufitowych na rynku jest ogromna. Wielu producentów oferuje nam oprawy odmienne ze względu na kształt, moc, krotność, rodzaj źródła światła itp. Do czołowych wytwórców oświetlenia sufitowego bez wątpienia możemy zaliczyć firmę Kanlux. Działając w systemie gospodarczym od 1989 roku zasłużenie zyskała sobie wielu zwolenników. Wysoka jakość i doskonała, niebanalna estetyka.. to droga którą podąża już od ponad 30 lat. 

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie!

Doskonała jakość opraw sufitowych Kanlux poparta została 2-letnią gwarancją producenta. Z ich pomocą niewielkim kosztem jesteśmy w stanie odmienić wystrój całego wnętrza. Oprócz eleganckich i klasycznych opraw dedykowanych wykwintnym, tradycyjnym  salonom marka Kanlux wypuściła na rynek oprawy sufitowe wzbogacone o dekoracyjny pasek led dostępny w różnych wariantach kolorystycznych, od uniwersalnych emitujących ciepłe i chłodne białe światło po zielone i niebieskie. To oświetlenie wprowadzające do wnętrza doskonały klimat, idealnie wpływając na samopoczucie odbiorcy. Oprócz pomieszczeń domowych to idealne oświetlenie do restauracji, klubu, kawiarni czy hotelu. Możliwość samodzielnego wyboru źródła światła pozwala na dobranie barwy oraz mocy żarówki GU10. Tym sposobem każdy klient ma możliwość stworzenia klimatu odpowiadającego swoim indywidualnym wymaganiom. 

Ruchome oprawy sufitowe Kanlux

Ruchome oczka sufitowe to idealne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Oprócz wspaniałej prezentacji zapewniają doskonałą widoczność w całym wnętrzu. Za ich sprawą w banalny sposób możemy uwydatnić piękno wiszącego na ścianie obrazu czy długowiecznej pamiątki zasługującej na uwagę. Ruchome oprawy sufitowe pomagają nam również w równomiernym oświetleniu przestrzennych wnętrz. Idealnie sprawdzą się zarówno w salonie, kuchni, sypialni, biurze, korytarzu… najprościej mówiąc po prostu wszędzie.

Oprawy dedykowane wszystkim!

Pojedyncze, podwójne, potrójne czy nawet poczwórne. Bogata oferta opraw sufitowych daje możliwość stworzenia unikatowych i niepowtarzalnych wnętrz. Różnorodność materiałów (stal, szkło, aluminium, tworzywo sztuczne), barw oraz mocy emitowanego światła...firma Kanlux tworzy dla wszystkich. 

Oczka sufitowe z wymiennym źródłem światła

Oprawy marki Kanlux mimo doskonałej jakości wykonania występują w bardzo atrakcyjnych cenach. Już za kilkanaście złotych możesz uczynić swoje wnętrze wyjątkowym, bo jak wiadomo to właśnie światło ma znaczący wpływ na odbiór całej przestrzeni. Większość opraw sufitowych Kanlux posiada wymienne źródło światła. Decydując się na na ciepłe barwy wprowadzisz do wnętrza przytulny, odprężający klimat. Żarówki GU10 3000K są zatem dedykowane w większości pomieszczeniom domowym przyczyniając się tym samym do tworzenia tzw. oazy spokoju. Chłodne żarówki idealnie komponują się z oprawami Kanlux w nowoczesnych wnętrzach pełniących, np. funkcję biura. To również idealne rozwiązanie do łazienki zapewniające doskonałą widoczność oraz pomoc w codziennej toalecie.