Boże Narodzenie to niewątpliwie jeden z najbardziej wyjątkowych okresów w całym roku. Czas długo wyczekiwanych spotkań rodzinnych, wspólnego kolędowania i celebrowania narodzin Chrystusa. W tym okresie w każdym polskim domu nie może zabraknąć pięknie przyozdobionego drzewka świątecznego stanowiącego symbol życia i odrodzenia. Każda ozdoba niesie za sobą określone znaczenie, jest swego rodzaju tradycją oraz dekoracją podbijającą świąteczny nastrój. Tak jak nie wyobrażamy sobie świąt bez prezentów czy charakterystycznych wigilijnych potrwa, tak w całej liście corocznych przygotowań nie może zabraknąć ozdobnych lampek choinkowych. Oświetlenie świąteczne LED bez wątpienia wprowadza do wnętrza specyficzny, rodzinny klimat. Różnorodność związana z długością łańcucha, kształtem lampek led czy barwą emitowanego światła pozwala każdemu na stworzenie swojej własnej wizji świąt. 

Lampki choinkowe LED

Lampki choinkowe EMOS oddające ciepłe, białe światło podbiją przytulny klimat wnętrza wprowadzając do pomieszczenia spokojny, sielski klimat. Zimne światełka choinkowe to idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Doskonała imitacja świeżego śniegu wprowadzi do środka prawdziwą zimę. Lampki choinkowe zewnętrzne dzięki swojej wysokiej klasie szczelności bez najmniejszego problemu mogą być wykorzystywane jako dekoracyjne oświetlenie ogrodu, domu czy krzewów. Odporne na bryzgi wody oraz wnikanie pyłów z otoczenia rozbudzą bożonarodzeniową atmosferę w całej okolicy. 

Dekoracyjne świeczki na baterie

Doskonałym sposobem na świąteczne przyozdobienie domuświeczki. O tyle o ile gwarantują niesamowity nastrój, stanowią również swego rodzaju niebezpieczeństwo, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Znaleźliśmy doskonałą alternatywę – ozdoby świąteczne w formie świeczek na baterie. Doskonała  estetyka wykonania, wysoka jakość oraz niesamowity design do złudzenia przypomina prawdziwe, woskowe świeczki a emitowane światło to idealne odwzorowanie płomienia niosącego światłość. Świeczki dekoracyjne led dostępne w różnych kształtach konfiguracjach i rozmiarach postawione na oknie czy świątecznym stole to idealne zastępstwo dla bożonarodzeniowych stroików. Z ich pomocą bez większego wysiłku jesteś w stanie wprowadzić niesamowity klimat do całego domu. Marka EMOS w swojej ofercie posiada ozdobne świeczki na baterie sterowane za pomocą pilota. Idealnie sprawdzą się jako dekoracyjna lampka nocna, a budowany timer samodzielnie zadecyduje o ich wyłączeniu.

Dekoracyjne gałązki świąteczne

Idealnym pomysłem na ozdoby bożonarodzeniowe są świecące drzewka i gałązki. Wielu z nas mieszka w bloku na niewielkich metrażowo powierzchniach przez co nie może pozwolić sobie na duże dekoracje świąteczne... ale pamiętajmy, że mniejsze nie znaczy mniej efektywne. Prezentowane gałązki zestawione w nawet z prostym, minimalistycznym wazonem czy wolnostojące drzewka led z pewnością dopełnią świąteczną aranżację wnętrza. 

Girlandy świąteczne

Marka EMOS w swojej ofercie posiada również bogatą gamę dekoracyjnych girland świątecznych. Różnorodność form oraz charakteru wykonania swoje zastosowanie odnajdzie w różnorodnie zaaranżowanych wnętrzach. Każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Surowe, łańcuchy świetlne dla fanów loftowego stylu, białe konie na biegunach do pokoju dziecka czy kolorowe słoiki do przytulnych, zwariowanych wnętrz.