Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
83 83

Nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza- zastosowanie

W tej kategorii znajdziesz nawilżacze powietrza, które są bardzo przydatnymi urządzeniami w każdym domu. Zimą czy jesienią najbardziej jesteśmy narażeni na suche powietrze, czego skutkiem mogą być np. zaczerwienione oczy. Nawilżacz powietrza odświeży oraz nawilży Twoje pomieszczenie, dzięki czemu Twoje samopoczucie zdecydowanie się poprawi. W obecnym okresie popularność zdobyły nawilżacze powietrza spełniające funkcję dekoracyjną. Tego typu nawilżacze posiadają dekoracyjną lampkę RGB, która zmienia kolory świecenia. Otwieranie okien nie wystarczy, aby powietrze w Twoim domu wróciło do normy. Jeśli często czujesz senność, zmęczenie i masz zaczerwienione oczy warto zainwestować w taki nawilżacz powietrza dla własnego zdrowia.

Nawilżacz powietrza z dekoracyjną lampką LED

Oferujemy nawilżacze powietrza będące równocześnie lampką dekoracyjną LED RGB z efektem 3D. Taki nawilżacz nie tylko oczyści i nawilży Twoje powietrze, ale również doskonale będzie się prezentować jako ozdoba Twojego wnętrza. Kupując nawilżacz powietrza trzeba go dopasować do wielkości metrażu mieszkania oraz należy zwrócić uwagę na liczbę okien w pomieszczeniu. Nawilżacz powietrza z dekoracyjną lampką LED RGB z efektem 3D firmy POLUX zmienia swoje kolory, dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Do nawilżacza należy użyć wodę destylowaną.